Boom? Pražská gastronomická scéna zažívá přímo explozi. O to obdivuhodnější je, pokud se některé restauraci podaří vyvolat a měsíce udržet vlnu nadšení jako té jménem Taro. To právě po odmlce znovuotevřelo své dveře v Paláci Dunaj na Národní třídě. Hned během prvních dní bylo jasné, že laťku vietnamské kuchyně posouvá zase o něco výš.
Ve Vietnamu se všechno říká napřímo, třebaže s dobrým úmyslem, aby bylo zítra jídlo lepší. Kdežto vy byste asi českým prarodičům neřekl, že jejich svíčková není dobře dochucená.
Odbíjí třetí odpolední a uvnitř podniku, dnes – jako každé pondělí – zavřeném, probíhá porada. Personál v civilu se právě jako jeden muž sklání nad barem a zapáleně diskutuje. Jediný, kdo působí formálně, je Giang Ta, na sobě oblek a černou košili, vlasy elegantně sčesané dozadu. Khanh stojí opodál v černém oversized triku, na zápěstí Apple Watch se sportovním řemínkem, kudrnaté vlasy mu volně padají do čela. Tipnete si, který z bratrů má na starosti finance a péči o zaměstnance i hosty, a který je šéfkuchař?


















