Diskuse
Hollywoodu se Česko líbí, říká lokační skaut. Zařídil formuli na Karlově mostě
Hollywood má stále slabost pro natáčení v Česku. Už ho to nepřijde tak levně jako kdysi, ale památky a příroda, z níž chybí jen velehory a moře, jsou stále silné vábničky. Vybrat ta nejlepší místa pro natáčení pomáhají filmařům čeští lokační manažeři, jejichž práce není vůbec snadná. Musí mít oko umělce, pátrací schopnosti detektiva, takt diplomata a znalost lidské duše jako psycholog.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KM
K37a84t84e60ř81i25n67a 76M58a59c67h63a75l28o68v46á
6. 3. 2025 16:21
Moc pěkný a zajímavý článek. Děkuji.
0
0
možnosti

















