Diskuse

Hollywoodu se Česko líbí, říká lokační skaut. Zařídil formuli na Karlově mostě

Hollywood má stále slabost pro natáčení v Česku. Už ho to nepřijde tak levně jako kdysi, ale památky a příroda, z níž chybí jen velehory a moře, jsou stále silné vábničky. Vybrat ta nejlepší místa pro natáčení pomáhají filmařům čeští lokační manažeři, jejichž práce není vůbec snadná. Musí mít oko umělce, pátrací schopnosti detektiva, takt diplomata a znalost lidské duše jako psycholog.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.